MK Trilogy WinXP fix v.07 beta 2

Dla fanow MK z WinXp ;)

1.Jak zinstalowa?
 - Musisz miec WinXP z zainstalowanym SP1 lub Windows Application Compatibility Toolkit (oba    pliki znajdziesz na stronie microsoft ten drugi ma tylko 3 mb).
 - nastepnie zgraj plik "mktv2.sdb" do katalogu c:\Windows\AppPatch
 - Kliknij 2 razy na plik pojawi sie okienko daj OK
 - Juz mozna grac ;)

2.Historia
 *v.07 beta 2
   - z dzwiekiem lepiej sa problemy na karcie SB live 5.1 (taka mam ja)'
   - poprawilem troche szybkosc'
   - zdecydowalem sie wydac na swiat ta wersje'
 *v.05 beta 1
   - Pierwsza wersja narazie wazne ze dziala. ;)
   - dosc duze problemy z dzwiekiem, przt wielu dzwiekach naraz prawie nic nie slychac
   - gra czasami potrafi zwolnic zwlaszcza w zacietej walce,
   - z grafika wszystko ok

3. Problemy
 Narazie patch ten testowalem tylko na 2 kompach z winxp. Wiec nie wiem jak bedzie u ciebie  dzialac bedzie na 99,9999%. Wiec jesli mozesz wyslij mi konfiguracje swojego kompa i jak to  wszystko dziala z gory thx. Najwiecej problemow moze byc z dzwiekiem.

3. Kontakt
 sigurd-pl@o2.pl
 Plik sciagnales z:
 www.mk.realm.pl