Игры > Игры на аркадных автоматах
эмуляция BlazBlue ?
MetalliC:
pedro, с дампами TypeX вообще глухо как-то...
я видел только упоминание дампа SF4 в блоге Alex-а
--- Цитата ---i have also dumped sf4 arcade both versions the donge and the no dongle version, but i am not going to release anything like this for some years. Both crypted and decrypted images are resting on an usb hdd waiting for the right time
--- Конец цитаты ---
2All: кто-то вообще видел дампы игр с этого железа ? или слышал что появились bootleg-и ?
Навигация
Перейти к полной версии